
Gezellige en zonovergoten Schutsemarkt in Pekela
AlgemeenNIEUWE PEKELA - De Schutsemarkt in Nieuwe Pekela is zaterdag een groot succes geworden. Dankzij de zomerse temperaturen was het al vroeg gezellig.
De markt langs de boorden van het Pekelder Hoofddiep bestond opnieuw uit tientallen kramen, met een zeer gevarieerd aanbod. De markt werd geopend door burgemeester Jaap Kuin en Remko Cannegieter, die afscheid nam als voorzitter van de stichting Schutsemarkt.
Naast veel kramen met koopwaar, werd de markt ook aangegrepen door verenigingen en organisaties om zich te presenteren. Zo stond ook de kakelverse voetbalclub vv Pekela op de markt. Voor het eerst was merchandise van vv Pekela verkrijgbaar en dat bleef niet onopgemerkt.
De gezellige markt werd omlijst met onder andere muziek. de aanwezigheid van trikes, springkussens en waterspelen.







