
Zangeres Laura Fygi komt naar theater vanBeresteyn
AlgemeenVEENDAM - Ter ere van haar 35-jarig jubileum als soloartiest komt Laura Fygi zaterdag 1 november naar theater vanBeresteyn in Veendam.
Laura Fygi brengt dan haar theaterconcert All of Me ten gehore. daarin neemt de zangeres het publiek mee op een muzikale reis door haar indrukwekkende carrière.Met haar warme, jazzy stem, natuurlijke charme en internationale uitstraling weet Laura Fygi al decennia lang harten te veroveren. In deze jubileumvoorstelling zingt ze hoogtepunten uit haar veelzijdige repertoire, met nummers in meerdere talen — van Engels en Frans tot zelfs Mandarijn. Verwacht een sfeervolle mix van jazz, bossanova en tijdloze klassiekers, omlijst met persoonlijke anekdotes uit haar leven op en naast het podium.
Meidengroep
Laura Fygi brak eind jaren tachtig door als lid van de succesvolle meidengroep Centerfold, maar ontpopte zich al snel tot een gerespecteerd soloartiest met een unieke stijl. Haar carrière bracht haar over de hele wereld en leverde een trouwe internationale fanbase op. In 2022 verscheen haar boek All of Me, waarin ze openhartig vertelt over haar muzikale reis. Dit gelijknamige concert is een eerbetoon aan die reis.
Het theaterconcert begint om 20.15 uur. Kaarten zijn te koop via www.vanberesteyn.nl en de theaterkassa, geopend van maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 16.00 uur.







