Het team van Boer & Partners, dat binnenkort ook een vestiging in Hoogezand opent.
Het team van Boer & Partners, dat binnenkort ook een vestiging in Hoogezand opent.

Vertrouwd advies in nieuw jasje bij Boer & Partners

Algemeen

VEENDAM – Ook nu de RegioBank verder gaat onder de vlag van ASN Bank, kunnen Veendammers voor hun vertrouwde en persoonlijke dienstverlening terecht bij Boer & Partners (voorheen Toorn & Boer).

Moederbedrijf de Volksbank heeft besloten om onder andere de merken ASN Bank en RegioBank te bundelen onder de vlag van ASN Bank, als één sterk merk. Hierdoor kan ASN Bank de dienstverlening verder verbeteren en efficiënter inspelen op behoeften van klanten.

Toorn & Boer was als zelfstandig financieel adviseur werkzaam onder het RegioBank-merk. Het kantoor gaat in Veendam nu zelfstandig verder, onder de naam Boer & Partners Financiële Diensten. Aan de Kerkstraat 55b blijft men de vertrouwde en persoonlijke dienstverlening bieden, maar dan in een nieuw jasje. Mensen kunnen bij Boer & Partners Financiële Diensten terecht voor onder andere persoonlijk financieel advies en de makelaardij.

Nieuwe vestiging 

Daarnaast opent men op maandag 5 januari aan Gorecht-Oost 8e in Hoogezand een nieuwe vestiging, mét de faciliteiten van de ASN Bank. Daar kunnen klanten terecht voor persoonlijk financieel advies, de makelaardij en bankdiensten. ,,ASN Bank en Boer & Partners Financiële Diensten combineren online bankieren voor de dagelijkse bankzaken met persoonlijk financieel advies in een kantoor voor momenten die ertoe doen. Als klant wil je iemand in de ogen kijken als je bijvoorbeeld een hypotheek afsluit. In ons vernieuwde kantoor ontvangen we klanten met de persoonlijke aandacht die u van ons gewend bent. We staan klaar om u financieel op weg te helpen”, zegt eigenaar Robert Boer van Boer & Partners Financiële Diensten.