Het Energiecafé gaat over de isolatie-aanpak van Nij Begun.
Het Energiecafé gaat over de isolatie-aanpak van Nij Begun.

Energiecafé in Nieuwe Pekela

Algemeen

NIEUWE PEKELA - In dorpshuis De Kiepe in Nieuwe Pekela wordt donderdag 8 januari een Energiecafé gehouden, speciaal voor inwoners van Boven en Nieuwe Pekela. 

Kom ik in aanmerking voor subsidie om mijn huis te isoleren? En hoe doe ik dat? En wat kan ik allemaal isoleren met die subsidie? En waar moet ik beginnen? Vragen die alles te maken hebben met de isolatie-aanpak van Nij Begun. Daarvoor is een grote pot met subsidie beschikbaar voor Groningers die de komende jaren hun huis zouden willen isoleren. Ook eigenaren van een woning in Boven Pekela en Nieuwe Pekela, die voor 2012 is gebouwd, komen vanaf 6 januari in aanmerking voor deze isolatiesubsidie.

Op donderdagavond 8 januari is op initiatief van Pekela Duurzaam in dorpshuis De Kiepe in Nieuwe Pekela een Energiecafé over de isolatiemaatregel van Nij Begun. De gemeente, de Natuur en Milieufederatie Groningen en het Bureau voor Verduurzamen zijn medeorganisator van deze informatiemarkt. Ronde 1 begint om 19.30 uur; ronde 2 om 20.15 uur. Woningeigenaren in Boven Pekela en Nieuwe Pekela krijgen een uitnodiging in de bus. Zie ook de website van de gemeente Pekela