Afbeelding

Comedian Roué Verveer komt naar vanBeresteyn

Algemeen

VEENDAM - Cabaretier en stand-up comedian Roué Verveer komt vrijdag met zijn voorstelling Op eigen risico naar theater vanBeresteyn in Veendam.

Harde kritische noten kraken met messcherpe humor en een aanstekelijke big smile. Dat doet Roué Verveer, ook in ‘Op eigen risico’. Hij behoort tot de Eredivisie van het Nederlandse cabaret. Met ‘Op eigen risico’ blijkt hij klaar te zijn voor de Champions League. 

Roué Verveer laat al ruim twintig jaar de harten van het theaterpubliek smelten met zijn enthousiaste speelstijl, energieke uitstraling, briljante improvisaties en messcherpe humor. In ‘Op eigen risico’ kraakt hij harde kritische noten over de overgevoeligheid van de huidige maatschappij. De kleinste opmerking kan als een bom ontploffen. In een samenleving waar zelfs de planten zich beledigd zouden kunnen voelen door de windrichting, slaat Roué Verveer toe met humor. Kom keihard lachen, maar besef: het is geheel op eigen risico!

De voorstelling begint om 20.15 uur. Kaarten zijn te koop via de website van vanBeresteyn