
Jachtseizoen Veendam groot succes
AlgemeenVEENDAM - Jachtseizoen Veendam, een spannend en actief evenement voor kinderen en jongeren, is vrijdag een groot succes geworden.
De eerste groep van 250 jongeren tussen de 8 en 12 jaar trapte het evenement af met een spannende uitdaging. In Borgerswold en omliggende wijken gingen zij de strijd aan door uit handen te blijven van politie, handhaving en het droneteam. Uiteindelijk wisten 28 deelnemers anderhalf uur lang uit handen van de hunters te blijven.
Later op de avond was het de beurt aan 250 jongeren tussen de 13 en 21 jaar. Deze ronde bracht nog meer uitdaging met zich mee. De deelnemers waren sneller en tactischer, waardoor de hunters alles op alles moesten zetten. Met hulp van het droneteam werden deelnemers opgespoord en strategisch ingesloten, maar toch wisten 54 jongeren uit handen van de jagers te blijven.
De deelnemers, hunters en alle aanwezige supporters maakten er samen een onvergetelijke dag van. Mogelijk wordt er volgend jaar zelf een speciale editie voor 21-plussers gehouden.







