
VKSO treedt met professionele solisten op in Wildervank
AlgemeenWILDERVANK - Het VKSO concertkoor geeft zaterdag 20 juni een concert in het Margaretha Hardenberg Cultuurcentrum in Wildervank. Men wordt dan bijgestaan door drie professionele solisten.
Het VKSO concertkoor, bestaande uit maar liefst 75 zangers, voert samen met professionele solisten sopraan Elizabeth Kooy, tenor Henrik Enger Holm en bas Filips Krauklis een indrukwekkend programma uit met werken van twee grote romantische componisten.
Centraal in het programma staat de St. Ceciliamis van Charles Gounod, aangevuld met het verstilde en hoopvolle Verleih uns Frieden van Felix Mendelssohn Bartholdy. ,,Wanneer een groot koor, drie virtuoze solisten en een monumentale kerkruimte samenkomen, ontstaat een bijzondere atmosfeer, perfect voor een luisterrijk concert als deze”, zegt men zelf over het concert.
De begeleiding is in handen van Cas Straatman op piano. Het geheel staat onder leiding van dirigent Lubertus Leutscher.
Het concert begint om 20.00 uur. De toegang is niet gratis. Zie voor meer info www.vkso.nl.







