
Zomer vol sport, spel en plezier met Veendam Beweegt
AlgemeenVEENDAM - Veendam Beweegt biedt in de zomervakantie een programma aan vol sportieve, recreatieve en gezellige activiteiten voor kinderen, jongeren en gezinnen. Van sport- en speluitleen tot aquapark, beachgames, vlotbouwen en discozwemmen: er is deze zomer voor iedereen iets te beleven.
De vakantieactiviteiten starten op zaterdag 4 juli met discozwemmen in Tropiqua. Vervolgens staat er gedurende zes weken een leuk programma klaar waarbij bewegen, ontmoeten en plezier centraal staan. Een terugkerend onderdeel is de populaire Sport- en Speluitleen, die op meerdere dagen in de vakantie plaatsvindt. Kinderen, jongeren en volwassenen kunnen hierbij gratis gebruikmaken van sport- en spelmaterialen en deelnemen aan leuke activiteiten.
Daarnaast zijn er diverse speciale evenementen. Gezinnen kunnen op pad met de Kinderfietsroute en het Veenjagerspad, terwijl in Borgerswold Beachgames worden georganiseerd. Ook is er een Fun & Co-middag vol leuke activiteiten voor kinderen.
Waterliefhebbers
Voor waterliefhebbers zijn er ook meerdere leuke activiteiten. Op 29 juli kunnen kinderen terecht bij het Aquapark in Borgerswold. Daarnaast kunnen er op 5 en 11 augustus vlotten worden gebouwd en vindt op 6 augustus een spectaculaire Schuimparty plaats in Tropiqua. Voor deelname aan wateractiviteiten is een zwemdiploma verplicht.
Nieuw dit jaar is de opening van de kinder-MTB-route op 12 augustus. Hiermee krijgen jonge mountainbikers een uitdagende en veilige route om hun vaardigheden verder te ontwikkelen.
De zomervakantie wordt op zaterdag 15 augustus feestelijk afgesloten met een speciale editie van het discozwemmen in Tropiqua, met als thema ‘Back to School’.
Deelname aan de meeste activiteiten is gratis of tegen een kleine vergoeding mogelijk. Meer informatie over de activiteiten, eventuele aanmeldingen en voorwaarden wordt gedeeld via de Veendam Beweegt App.






