
Diamanten huwelijk in Borgercompagnie
AlgemeenBORGERCOMPAGNIE - Seije (79) en Carla (78) van Dam-Blaauw uit Borgercompagnie zijn zestig jaar getrouwd. Loco-burgemeester Ingrid Drent-Sinot feliciteerde het echtpaar en liet die felicitaties vergezeld gaan van een bos bloemen en een kopie uit het huwelijksregister.
Seije en Carla leerden elkaar kennen in de bioscoop van Sappemeer, waar beiden ook woonden en later ook in het huwelijk traden. Seije werkte eerst bij zijn vader, die een autosloperij had. Omdat men daar niet kon uitbreiden, stopte men met de zaak. Seije kon toen aan het werk als buschauffeur bij de GADO in Veendam, waar hij werkte tot aan zijn prepensioen.
Toen woonde men ook al in Veendam, aan de Ketelstraat, waar Carla schoonmaakwerk bij de C&A deed. Daarvoor werkte ze bij Atlanta in Hoogezand en bij een kruidenierswinkel. Inmiddels wonen ze alweer 32 jaar in Borgercompagnie.
Het echtpaar kreeg 1 dochter, 2 kleinzoons en 4 achterkleinkinderen


