Fred Delfgaauw. Foto: Ministerie van beeld
Fred Delfgaauw. Foto: Ministerie van beeld

Meesterverteller naar vanBeresteyn

Algemeen

VEENDAM - Meesterverteller, taalvirtuoos en poppenspeler Fred Delfgaauw is woensdag 16 september te zien in theater vanBeresteyn in Veendam.


Na lang wachten is het eindelijk zover. De voorstelling Paradijsvogels van Fred Delfgaauw die op 18 april gepland stond, komt 16 september naar Veendam. De meesterverteller, taalvirtuoos en poppenspeler laat zijn kindertijd nog één keer leven en dan neemt hij definitief afscheid van zijn verleden en zijn zij slechts herinneringen. 

Na het enorme succes van de In de wachtkamer van de liefde kan het publiek ook nu weer rekenen op humor en ontroering. In Paradijsvogels sleept hij het publiek op onnavolgbare wijze mee in de wereld van kluizenaars en theatrale grootheden, naar de straat in Den Haag waar hij zijn vroege jeugd doorbracht. De kleurrijke figuren uit zijn verleden én het geloof inspireerden hem om van ‘zeker weten’ naar de schoonheid van twijfel te gaan.

De voorstelling start om 19.30 uur. Reserveren kan via www.vanberesteyn.nl, 0598-634566 of bij de theaterkassa, geopend van maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 16.00 uur.