
NLdoet bij De Badde in Annerveenschekanaal
AlgemeenANNERVEENSCHEKANAAL - Ook MFC De Badde in Annerveenschekanaal heeft zaterdag meegedaan aan NLdoet, de grootste vrijwilligersactie van het land.
In deze periode van corona waarin mensen elkaar minder zien dan normaliter het geval zou zijn, was niet alleen het klussen belangrijk maar ook het aanhalen van de onderlinge contacten. De klussen die werden georganiseerd door MFC De Badde trokken 22 vrijwilligers.
Tal van klussen
Op het programma stonden tal van klussen, waaronder het snoeien van de hagen, bloembakken verversen, speeltoestellen schoonmaken, platte daken en dakgoten schoonmaken, de jeu de boules-baan speelklaar maken en berenklauwen.
Na afloop was er een gezamenlijke lunch waarna iedereen voldaan huiswaarts keerde, een keurig opgeknapt De Badde achter zich latend.



