
Summerfun organiseert Letterfeest in de Spelerij
AlgemeenVEENDAM - Nu de schoolvakantie is begonnen, pakt Summerfun Veendam uit met een groot activiteitenprogramma voor de jeugd van Veendam. Dinsdag 2 augustus wordt daarom een Letterfeest georganiseerd in de Spelerij in Borgerswold.
Summerfun werkt deze zomer nauw samen met Stichting Kabelnet Veendam. Deze organisatie heeft z’n steun toegezegd waardoor Summerfun een aantrekkelijk programma met vakantie-activiteiten heeft kunnen samenstellen. Dinsdag 2 augustus wordt van 13.00 tot 16.00 uur een gezellige middag gehouden met als thema ‘Letterfeest’.
In de Spelerij in Borgerswold kunnen de kinderen altijd al naar hartenlust spelen in de speeltuin. Summerfun maakt het nog leuker, want er worden allemaal extra leuke dingen neergezet zoals een knutseltafel en zwerfboekenkast. Ook komt Tinette van de Bibliotheek voorlezen en zingen met de kinderen. Ries Kinderplezier vermaakt de kinderen met goocheltrucs en vouwt ballonnen. In de Spelerij wordt een letterspeurtocht gehouden en ook de trampoline is open.
Deze activiteit is voor kinderen van de basisschool die wonen in Veendam. Deelname is gratis en dat komt vooral door de steun van Stichting Kabelnet Veendam. Voor de kinderen is er een ijsje en ranja. Summerfun verwelkomt de kinderen graag onder begeleiding van een volwassene. Zij worden getrakteerd op een kopje koffie of thee.
Aanmelden voor het Letterfeest kan alleen door een bericht te sturen naar summerfun@debasisveendam.nl onder vermelding van de naam van de kinderen en hun leeftijden, de naam van de begeleider en een telefoonnummer om eventueel contact op te nemen. Summerfun stuurt vervolgens een bevestiging met meer informatie.



