Afbeelding

Lutje Passion Veendam zoekt kruisdragers

Algemeen

VEENDAM - In het centrum van Veendam wordt donderdag 6 april een nieuwe editie gehouden van Lutje Passion. Er worden nog wel kruisdragers gezocht.

Tijdens Lutje Passion staat het lijdensverhaal van Jezus Christus centraal. Vanaf 18.30 uur wordt er verzameld op het Museumplein. Daar start om 19.00 uur een processie met een groot wit kruis, die voert door het centrum van Veendam.

‘Mooie en waardevolle avond’

,,Er zullen op verschillende plekken langs de route verbeeldingen en muziek zijn. Zo willen we een extra dimensie geven aan deze editie”, zegt organisator Maikel-Owen van Deest. ,,Er zijn op dit moment gesprekken gaande met internationale artiesten, in samenwerking met Afterbeat Veendam. Maar ook lokale artiesten en acteurs zullen het programma gaan ondersteunen. We willen de bezoekers verrassen. We verwachten een mooie en waardevolle avond met elkaar.”

Kruisdragers

De organisatie is nog wel op zoek naar mensen die het kruis willen dragen. Het moet door minimaal acht mensen worden gedragen. ,,Het is een zwaar kruis, maar dat is ook de bedoeling. Van vorige edities weten we dat mensen die het kruis hebben gedragen het als heel bijzonder hebben ervaren. Het doet je even nadenken over diverse dingen in het leven”, zegt Maikel-Owen van Deest. Mensen die het kruis willen dragen, kunnen zich tot 1 april aanmelden via lutjepassion@gmail.com. ,,Maar iedereen kant aansluiten en meedoen”, aldus Van Deest.