Afbeelding

Workshop ‘boekiehoekies maken’ bij Summerfun

Algemeen

VEENDAM - Bij Summerfun in Veendam is zaterdag 22 april een workshop ‘boekiehoekies maken’ te volgen.

Summerfun heeft in bijna elk knutselpakket wel een serie zogenaamde ‘boekiehoekies’ zitten. Dit zijn gevouwen ‘hoekies’ die aan de bladzijde van een boek geschoven kan worden zodat de lezer kan zien waar hij of zij is gebleven. Een soort boekenlegger dus.

Samen oefenen

Niet iedereen lukt het altijd om deze hoekies te maken. Daarom organiseert Summerfun een creatieve inloopochtend voor jong en oud om samen te oefenen met het vouwen van de hoekies en natuurlijk ook een aantal maken. De workshop vindt bij voldoende belangstelling plaats op zaterdag 22 april tussen 10.30 en 12.00 uur. 

Aanmelden

De workshop wordt gehouden bij DeBasis (ingang Ontmoeting) aan het Jan Salwaplein 3 in Veendam. Deelname is gratis. Aanmelden kan via summerfun@debasisveendam.nl.