
22 mensen willen burgemeester van Veendam worden
AlgemeenVEENDAM - Welgeteld 22 mensen hebben gesolliciteerd op de functie van burgemeester van Veendam.
De gemeente Veendam is op zoek naar een nieuwe kroonbenoemde burgemeester, na het plotselinge vertrek van Berry Link. De functie van burgemeester wordt op dit moment waargenomen door Sandra Korthuis.
Geen details
Veendam zoekt een burgemeester die die ‘gemakkelijk contact legt, gevoelig is voor signalen en actief in verbinding staat met onze inwoners uit alle wijken en dorpskernen’. Of, zoals de gemeente het ook omschrijft, ‘een inspirerende, empathische en mensgerichte burgervader of burgermoeder met inlevings- en aanpassingsvermogen, die gericht is op het optimaliseren van verhoudingen en Veendam krachtig vertegenwoordigt.”
Op 9 september van start
22 mensen voelden zich aangetrokken tot deze tekst en hebben gereageerd op de opengestelde vacature. Details over de achtergrond van deze mensen is niet bekend gemaakt. Het is dus onduidelijk hoeveel mannen en hoeveel vrouwen er hebben gereageerd en welke politieke kleur de kandidaat-burgemeesters hebben. Wel is gemeld dat de nieuwe burgemeester op 9 september van start gaat.







