Afbeelding

Familiefilm rond chocobom in Filmhuis Veendam

Algemeen

VEENDAM -Het Feest van Tante Rita 2: De Chocobom is zondagmiddag 29 september te zien in Filmhuis vanBeresteyn in Veendam,

In de film volgt de kijker de avonturen van familie Dubbel. De familie neemt deel aan een chocoladewedstrijd georganiseerd door Ko Bonoca (Rob Kemps). Wanneer er problemen ontstaan in de chocolaterie, worden ze gedwongen te verhuizen naar een camping, waar moeder Chanelle (Edsilia Rombley) het animatieteam leidt en vader Jan (Pim Muda) de keuken runt. 

Vreemde dingen

Tante Rita (Joanne Telesford) is ook weer van de partij en maakt overal een feestje van, terwijl Lulu (Esther Mbire) goed bevriend raakt met Max (Duco Bunschoten) die ook op de camping werkt. Als Ria Bakzeil (Marjolijn Touw), een ietwat kakkineuze dame, lucht krijgt van de deelname van de Dubbels aan de chocoladewedstrijd gebeuren er vreemde dingen en lijkt het alsof de familie gesaboteerd wordt.

De film begint om 14.00 uur. Kaarten zijn te koop via www.vanberesteyn.nl, 0598-634566 en de theaterkassa.