
Cabaretier Thijs van de Meeberg komt naar Veendam
AlgemeenVEENDAM - Met zijn voorstelling Met De Beste Bedoelingen komt Thijs van de Meeberg vrijdag 11 oktober naar vanBeresteyn in Veendam.
Als Thijs van de Meeberg voor de televisie zit en kennisneemt van alle ellende op de wereld, komt hij op het beste slechtste idee ooit: hij gaat zijn verjaardag vieren. Hij ziet het al voor zich: iedereen vredig samen, de ultieme verbroedering. En dan maar hopen dat alles gewoon precies gaat zoals Van de Meeberg het wil. Dan komt de vrede geen moment in gevaar. Dat lijkt een briljant idee. Toch?
Maar zodra zijn jeugdvrienden van het Brabantse platteland tegelijkertijd met zijn cultuurcollega’s uit de Randstad op de stoep staan, stapelen de problemen zich in rap tempo op. Met een oneindig optimisme, in een stevig tempo, als een ongeleid projectiel probeert Thijs iedereen en vooral zichzelf bij elkaar te houden. Met de beste bedoelingen.
De voorstelling start om 20.15 uur. Kaarten zijn te koop via www.vanberesteyn.nl en de theaterkassa.







