
Blues en boogiewoogie in Tripscompagnie
AlgemeenTRIPSCOMPAGNIE - In dorpshuis Nooitgedacht in Tripscompagnie wordt zaterdag 25 januari opgetreden door de swingende band Ed Baker and the Boogiemachine. Deze formatie brengt blues en boogiewoogie uit de jaren vijftig.
Ed Baker and the Boogiemachine brengt een swingend programma in de sfeer van smaakbepalende artiesten als Fats Domino en Ray Charles. De voorliefde voor het genre blues en boogiewoogie is duidelijk merkbaar door het aanstekelijke enthousiasme waarmee de nummers worden uitgevoerd, met stampende boogiewoogie, smaakvolle soul & blues en stevige shuffles. Bezoekers wanen zich zo in de danscafés van halverwege de vorige eeuw.
De bezetting
De formatie bestaat uit zanger Adward Bakker, die ook de bluesharp (mondharmonica dus) bespeelt. Aan de toetsen zit Martienes de Wit, die vingervlugge boogiewoogie afwisselt met opzwepende hammondklanken. Domi Aerts is als gitarist zo veelzijdig dat hij niet onder één hoed gevangen kan worden, draadloos danst hij al spelend de hele zaal door. De ritmesectie bestaat uit Ted Jordens op contrabas en basgitaar en Peter Kalisvaart op drums.
Het optreden begint om 21.00 uur. De toegang is niet gratis.





