
Koffieconcert in Nieuwe Pekela
AlgemeenNIEUWE PEKELA - Het DAT Trio geeft zondag 2 maart een koffieconcert in het Albatrosgebouw in Nieuwe Pekela. De organisatie is in handen van de Culturele Commissie Pekela.
Het DAT Trio bestaat uit Don Hofstee, Allard Gosens en Tim Nobel. De drie brengen een waaier van verschillende muziekstijlen. Zoals bekende pareltjes uit de salonmuziek als Walzer-melodieën, Hongaars licht klassiek, klezmer, Latijns-Amerikaanse muziek en jazz.
Noordpool Orkest
Don Hofstee is al meer dan 40 jaar actief als violist en gitarist en in die periode betrokken geweest bij diverse bands en orkesten. Ook heeft hij vaak van zich laten horen op het jaarlijkse tuinconcert van de Culturele Commissie Pekela. Tim Nobel is een veelzijdig musicus die zowel jazz als klassiek studeerde en daarnaast muziek schrijft voor allerlei bezettingen. Allard Gosens is in het trio een zeer gewaardeerd allround-musicus, Tim Nobel en Allard Gosens maken ook deel uit van het Noordpool Orkest.
Het optreden begint om 11.00 uur. De toegang is niet gratis.







