
Voorwaarts Veendam viert 105-jarig jubileum met voorjaarsconcert
AlgemeenVEENDAM – Muziekvereniging Voorwaarts Veendam bestaat 105 jaar. Dat wordt zaterdag 24 mei gevierd met een feestelijk voorjaarsconcert in het Jakob Bruggemacentrum in Veendam.
Het publiek wordt getrakteerd op een kleurrijk muzikaal programma, uitgevoerd door diverse onderdelen van de vereniging. Het harmonieorkest, onder leiding van Marcel Luitjens, neemt het publiek mee op een muzikale reis door de tijd. Verwacht swingende ritmes die herinneren aan de bigbandtijd, sfeervolle klanken met een vleugje Western, herkenbare filmmelodieën en hedendaagse popinvloeden. Daarnaast komen ook gevoelige composities aan bod die gaan over kracht, hoop en veerkracht.
‘Unieke gelegenheid’
Voorzitter Robert van Dijk kijkt met trots vooruit: ,,Dit voorjaarsconcert is voor ons een unieke gelegenheid om niet alleen onze rijke geschiedenis te vieren, maar ook het muzikale heden te omarmen. We hebben gekozen voor een divers programma dat iedereen zal verrassen. We kijken ernaar uit om samen met ons publiek een onvergetelijke avond te beleven.”
Naast het harmonieorkest verzorgen ook het saxofoonensemble Fiere Saxen en het dweilorkest Wakker Worden!, onder muzikale leiding van Freddy Stuiver, optredens. Hun bijdrage zorgt voor een luchtige, feestelijke noot in het programma.
Gratis toegang
Het concert begint om 20.00 uur. De zaal is open vanaf 19.30 uur. De toegang is gratis; een vrije gift wordt gewaardeerd.






