
Lezing over depressies in Bibliotheek Veendam
AlgemeenVEENDAM - In de bibliotheek van Veendam is dinsdag 26 mei de lezing Depressie en emoties, hoe werkt dit in het brein bij te wonen.
Hoogleraar Cognitieve Neuropsychiatrie Marie-José van Tol zal uitleg geven over hoe onze hersenen betrokken zijn bij het ontstaan en herstel van depressie. ,,,Somberheid en verdriet horen bij het leven, maar soms verdwijnen deze gevoelens niet vanzelf. Dan kan er sprake zijn van een depressie. Tijdens de lezing onderzoeken we hoe dit in het brein werkt en welke factoren een rol spelen bij herstel”, aldus Van Tol.
Marie-José van Tol is verbonden aan het UMCG en onderzoekt de flexibiliteit van het brein en manieren om deze te verbeteren, zodat mensen hun leven optimaal kunnen vormgeven.
De lezing begint om 14.00 uur. De entree bedraagt 2,50 euro. Aanmelden kan via www.groningsebibliotheken.nl/veendam of aan de balie van de bibliotheek.







