
Het Meisje Met De Zwavelstokjes in theater vanBeresteyn
AlgemeenVEENDAM - De familievoorstelling Het Meisje Met De Zwavelstokjes, rond het bekende sprookje van Hans Christian Andersen, is zondag te zien in theater vanBeresteyn in Veendam.
Het sprookje gaat over een meisje dat helemaal alleen in de sneeuw hoop en troost vindt in het afsteken van haar zwavelstokjes. Bij ieder ontvlammend stokje verschijnt een droombeeld, als een stille wens.
Optimistische draai
Droevig? Nee, ontroerend vindt Het Kleine Theater. De verdrietige kant van het verhaal wordt niet genegeerd, maar geeft er wel een optimistische draai aan en laat het meisje nog lang en gelukkig leven.
Actrices Anke Engels en Vimala Nijenhuis geven met hun gezelschap Het Kleine Theater een eigen draai aan bekende sprookjes. Daarbij worden ze begeleid door muzikant Florin Negreanu.
Kaarten
De voorstelling begint om 15.00 uur. Kaarten zijn te koop via www.vanberesteyn.nl, 0598-634566 en de theaterkassa, geopend van maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 16.00 uur.







