Afbeelding

Summerfun houdt Zwerfboeken4Daagse

Algemeen

VEENDAM - Summerfun Veendam zal in de meivakantie haar jaarlijks terugkerende Zwerfboeken4Daagse houden. De vierdaagse start maandag 1 mei.

Kinderzwerfboeken zijn overal te vinden: in de school, in de wachtkamer, op de kinderboerderij, in de trein en bijvoorbeeld in een KinderzwerfboekStation. Summerfun heeft zo’n station aan het Jan Salwaplein 3 in Veendam. Kinderen die een zwerfboek vinden, mogen het gewoon meenemen naar huis. Als ze het boek uit hebben, kunnen ze het weer ergens neerleggen en verder laten zwerven.

Boekietour

Summerfun start de vierdaagse op maandag 1 mei met twee dagen Boekietour. Summerfun toert dan door Veendam en Wildervank met kinderzwerfboeken en boekenleggerknutsels. Er worden vier locaties bezocht. Op maandag 1 mei is Summerfun tussen 10.30 en 12.00 uur bij ’t Hoeske in Borgerswold, naast de Kinderboerderij. Tussen 14.00 en 15.40 uur is Summerfun bij dorpshuis De Molenwiek in Ommelanderwijk.Op dinsdag 2 mei gaat Summerfun eerst naar Wildervank. Tussen 10.30 en 12.00 uur zijn zij te vinden bij dorpshuis Bijleveld. Zij sluiten de Boekietour af tussen 14.00 en 15.30 uur bij MFC De Meridiaan in Veendam Noord. Kinderen kunnen langskomen om een boek uit te zoeken en ze kunnen een leuke boekenleggerknutsel meenemen om thuis te maken.

Boekiebingo

Op woensdag 3 mei houdt Summerfun van 14.00 tot 16.00 uur een Boekiebingo met lees- en tekenprijzen. De bingo vindt plaats in het Jakob Bruggemacentrum. Deelname kost 2,50 euro. Aanmelden kan door een mail te sturen naar summerfun@debasisveendam.nl.

 Boekiezoekie

Op donderdag 4 mei wordt de vierdaagse afgesloten met Boekiezoekie. Summerfun verstopt tussen 10.00 en 17.00 uur spiksplinternieuwe boeken, overal in Veendam en Wildervank. Het gaat om boeken van onder anderen Carry Slee, Jaques Vriens, Pieter Koolwijk, Bette Westera en boeken van uitgeverij Kluitman en de Fontein. Aanwijzingen over waar de boeken te vinden zijn, komen in de vorm van tips en vlogs via de Facebookpagina Summerfun Veendam.