Afbeelding

Winkler Prins Harmonie geeft kerstconcert

Algemeen

VEENDAM - De Winkler Prins Harmonie uit Veendam zal zondag 17 december een kerstconcert geven, samen met het Christelijk Fanfarekorps Juliana uit Hoogezand.

Voor dit concert is Binnenwoel, de recreatieruimte van Winkler Prins aan de Raadsgildenlaan in Veendam, omgetoverd in kerstsfeer. Het eerste gedeelte van het concert wordt verzorgd door Juliana. Na de pauze speelt de Winkler Prins Harmonie. De orkesten sluiten het concert gezamenlijk af.

Winkler Prins Harmonie

De Winkler Prins Harmonie is in 1977 opgericht en staat sinds 1994 onder leiding van dirigent Jack Horst. Hij ontving onlangs de Hart voor Cultuur-prijs van de gemeente Veendam. Het orkest bestaat uit circa 40 muzikanten: leerlingen, oud-leerlingen, medewerkers en oud-medewerkers van de school.

Juliana

Christelijk Fanfarekorps Juliana bestaat al ruim 100 jaar. Het orkest telt 44 leden en is een mix van ervaren en jonge muzikanten. Dirigent Bauke Burghgraef staat sinds 2000 op de bok. Juliana is een orkest met een breed repertoire: van klassiek, pop, film en musical tot gewijde muziek.

Het concert begint om 15.30 uur. De toegang is niet gratis.